Co je Sweco

Společnost MillTech CZ je na českém a slovenském trhu zástupcem firmy SWECO EUROPE S.A., která dodává kruhové vibrační třídiče a jiné zařízení pro separaci částic v suchých i mokrých částech výroby. Pro více informací navštivte stránky výrobce Sweco, případně se obraťte na tento kontakt: Ing. Lukáš Průša, +420 739 28 27 15, prusa@milltech.cz

 

         

SWECO, obchodní divize společnosti M-I L.L.C., je přední výrobce zakázkových průmyslových separačních zařízení. Vyrábíme kruhové, obdélníkové a farmaceutické separátory, a také několik řad doplňkových separačních zařízení; odstředivky, brusné mlýny, dokončovací mlýny a širokou škálu náhradních sít a dílů. Naše vibrační třídiče vynikají především výkonem, spolehlivostí, možností rozsáhlých úprav dle potřeb zákazníků, technickým řešením, dostupností náhradních dílů a celkovým servisem.

Světoví lídři

SWECO má 9 výrobních nebo servisních závodů a více než 100 obchodních zastoupení po celém světě. Sídlo má ve Florence, KY, USA, a dále má výrobní nebo servisní závod v Belgii, Skotsku, Itálii, Indii, Číně a Singapuru, v Mexiku a licenční partnerství v Austrálii. S takovýmto globálním působením můžete být ujištěni, že SWECO vám poskytne tu nejlepší službu v oboru... bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Historie SWECO

Od roku 1917 SWECO reaguje na potřeby trhu inženýrskými inovacemi. SWECO patentovalo design prvního vibračního separátoru v roce 1942 a od té doby hledá řešení potřeb procesů zákazníků.

Poslání SWECO

Být světovým lídrem v řešeních pro separaci částic. Čelit výzvám stále se měnícího světového trhu hledáním inovativních nových technologií jak uvnitř, tak vně naší organizace. Poskytovat responzivní, inteligentní týmy prodejní podpory, které jsou stejně obeznámené s potřebami našich zákazníků jako s našimi produkty. Inženýrství a výrobu zařízení, která poskytují kvalitu, hodnotu a spolehlivost. Prozkoumávat všechny cesty, které by mohly zlepšit naše produkty a produkty našich zákazníků. Budovat pevný, trvalý vztah s vámi, našimi zákazníky.

Závazek SWECO

Pokračovat v naší šedesátileté tradici poskytování kvality, hodnoty a výkonu tím, že splníme vaše zpracovatelské potřeby dnes, zítra a daleko do budoucna.

Výrobci po celém světě spoléhají na SWECO. Obsluhujeme pět kontinentů s 9 výrobními a podpůrnými závody a více než 100 prodejními a servisními zastoupeními.

Inovace

Neustále se snažíme zlepšovat naše původní návrhy, tak aby sledovaly pokroky v průmyslu. Naše výzkumy a vývoj v oblasti separační technologie vedly k vytvoření mnoha produktových inovací od doby, kdy jsme vyrobili první vibrační separátor v roce 1939. Navíc Vám Technologické centrum SWECO umožní test vaší aplikace na malém, středním nebo plném měřítku, abyste zjistili, jaký typ stroje SWECO je pro vás ten pravý.

Kvalita

Kvalita SWECO je vidět jak v našich produktech, tak v naší službě. Zvláštní zákaznické asistenční funkce, jako je náš program výměny generátorů-motorů a autentické náhradní díly SWECO zajistí rychlou a efektivní službu. Zkušený konstrukční tým SWECO s Vámi spolupracuje na přizpůsobení našich strojů vašim potřebám. Naše rozsáhlá síť obchodního zastoupení je vždy k dispozici k zodpovězení otázek ohledně vaší konkrétní aplikace.

Zkušenosti

Většina našich obchodních zástupců-inženýrů s námi pracuje přes 20 let. To znamená, že Vám mohou poskytnout veškeré informace a zkušenosti, které potřebujete k splnění vašich procesních požadavků. Jejich dovednosti, školení a rozsáhlá zkušenost pomohly SWECO zůstat lídrem v technologii procesů třídění po desetiletí.

Společnost MillTech CZ je na českém a slovenském trhu zástupcem firmy SWECO EUROPE S.A., která dodává kruhové vibrační třídiče a jiné zařízení pro separaci částic v suchých i mokrých částech výroby. Pro více informací navštivte stránky výrobce Sweco, případně se obraťte na tento kontakt: Ing. Lukáš Průša, +420 739 28 27 15, prusa@milltech.cz