Co je Vortex

Klienti Vortexu si mohou být jisti, že dostávají nejlepší dostupná řešení na trhu. Díky naslouchání Vašim potřebám a našim znalostem o sypkých látkách mohou naši inženýři vyvinout správné řešení, které splní nejnáročnější aplikace. Výsledkem je produkt, který překoná typické komponenty, které jsou dnes na trhu.

Znalosti Vortexu o zpracování suchých sypkých materiálů jsou bezprecedentní. Od roku 1977 dodáváme inovativní řešení širokému spektru průmyslových odvětví zpracovávajících tisíce druhů sypkých pevných látek. Pokud je proudící produkt suchý a sypký, je vysoká pravděpodobnost, že s ním armatury Vortex přišly do styku.

Společnost Vortex, založená v roce 1977, se specializuje na konstrukci a výrobu komponentů pro dopravu a řízení toku sypkých látek. Technické zaměření Vortexu spočívá ve vývoji inovativních technologií pro zvýšení účinnosti procesů spojených se sypkými látkami, zajištění bezprašného prostředí a zajištění dlouhodobé spolehlivosti.

Na celém světě více než 20 000 společností - jako Dow Chemical, Nestle, DuPont, Sabic, Jacobs Engineering, BASF, Kraft Foods, P&G, PepsiCo, Fluor, Vale, Solvay, Rio Tinto, ADM, Cargill, Bunge a InBev - spoléhá na inovativní hradítka Vortex, rozdělovací klapky, ventily iris a plnící hubice pro zlepšení efektivity svých procesů.